SBS bituumen katused

Bituumen on katusematerjalina kasutusel juba igiammusest ajast. Tänapäevaseid vastupidavamaid materjale hakati Eestis kasutama, aga alles 90-date aastate alguses, kui tekkis võimalus välismaalt tarnida paremaid materjale ja nende järele oli olemas ka nõudlus, sest varasem nõukogudeaegne kvaliteet ei olnud piisav.

Tänapäeval peetakse bituumenkatuste all silmas spetsiaalse rullmaterjaliga kaetud katuseid, milledel pole praktilist pistmist aastakümnete taguse tünnist pigi katusele valamisega. Bituumenrullmaterjal paigaldatakse katusele soovitatavalt vähemalt kahes kihis: aluskiht + UV-kaitsega pealiskiht. Võib paigaldada ka rohkem kihte, kuid vähem - ühekihilisena ei soovita me katust teha, kui pole just kasutatud mõnda erilist ja väga head materjali. Meie kliimas võib katusematerjali pealt liigne kokkuhoid tähendada peatselt vett läbilaskvat katust.

 


Firmast

Asmetex OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Oleme välja arenenud suurettevõttest, ning meie põhiliseks tegevuseks on üldehitus ja plekksepatööd.


Võta meiega ühendust

Asmetex OÜ

info@asmetex.ee

Tel. +372 5330 6955

Tel. +372 5661 9838